وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

اکران فیلم حادثه ای «هاردکورهنری»

اکران فیلم حادثه ای «هاردکورهنری»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

«هاردکورهنری» (Hardcore Henry) فیلم علمی تخیلی و اکشن با رویکردی تازه ای است. مخاطب از چشم قهرمان و راوی فیلم، به قلب حادثه هدایت می شود. هنری، قهرمان سایبرنتیک در آزمایشگاه همسرش در مسکو بیدار می شود. داستان او را در مسیر آشنایی با جیمی، یک انگلیسی مرموز و همچنین یک ضد قهرمان قرار می دهد. آکان، فرمانده خبیث همسر هنری را به گروگان گرفته و در صدد ساختن ارتشی با سربازان مهندسی شده است. هاردکورهنری باید همسرش را نجات دهد و هویت واقعی ضد قهرمان را افشا کند.

فیلم محصول مشترک آمریکا و روسیه و ایلیا نایشولر نویسنده و کارگردان آن است. او می گوید: «بدلیل کمی وقت برای آماده کردن همه چیز، همه مراحل تولید و پیش از تولید بسیار پیچیده بود. در تولید فیلم همه گروه، باید مهارت های تازه یاد می گرفتند.» ایده ساختن فیلم دو موزیک ویدیویی است که کارگردان برای گروه ایندی راک خودش ساخته است. این ویدیوها در یوتیوب چهل میلیون بیننده داشتند و حال فیلم، بیننده را به مرکز عملیات قهرمان آن می برد.

«هاردکورهنری» (Hardcore Henry) سپتامبر ۲۰۱۵ در جشنواره فیلم تورنتو افتتاح شد و اکنون در اکران بین المللی است.