خبر فوری
This content is not available in your region

تایگر وودز برای بازگشت به میادین گلف آماده می شود

نظرها
تایگر وودز برای بازگشت به میادین گلف آماده می شود
اندازه متن Aa Aa

تایگر وودز بازیکن افسانه ای گلف آیا دوباره قادر خواهد بود به میدان باز گردد؟ این سوالی است که علاقمندان و کارشناسان این رشته ورزشی ماه هاست به دنبال پاسخش هستند.

مرد شماره یک سابق گلف جهان که از ماه اوت گذشته به دلیل ناراحتی کمر در اغلب تورنمت های مهم این رشته غایب بوده، در حال آماده کردن خود برای بازگشت دوباره به مسابقات است. اما شواهد نشان می دهد وی همچنان از فرم مطلوب برای رقابت با چهره های مطرح کنونی گلف جهان به دور است.

او می گوید: «من می خواهم دوباره بازی کنم. به من اعتماد کنید. می خواهم برگردم. اینکه می توانم یا نه داستان دیگری است. اگر جواب این سوال را می دانستم به شما می گفتم اما هنوز نمی دانم. من همچنان در حال تمرین هستم و بازهم باید توان از دست رفته را بازیابم.»

وودز ۴۵ ساله امیدوار است به حدی از آمادگی برسد که بتواند خود را به تورنمنت کوئیکِن لوانز که ۲۳ تا ۲۶ ژوئن در مریلند آمریکا برگزار می شود، برساند. این به این معنی است که وی در مسابقات اوپن آمریکا که یک هفته پیش از آن برگزار می شود، غایب خواهد بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.