خبر فوری
This content is not available in your region

همسایه های مهاجم مونیخ: او همیشه تنها بود

نظرها
همسایه های مهاجم مونیخ: او همیشه تنها بود
اندازه متن Aa Aa

تیراندازی مرگبار در شهر مونیخ، همسایه های فردی که گفته می شود، عامل این حمله بوده را در شوک فرو برده است. آنها می گویند این جوان ۱۸ ساله که ملیت ایرانی- آلمانی داشته کمتر در معرض عموم حاضر می شده و همیشه تنها بوده است.

یکی از همسایه ها که دختری جوان است، می گوید: «هرگز او را ندیده بودم، بنظرم فرد تنهایی بوده، شنیده بودم کارش توزیع روزنامه است. پسر خیلی آرامی بود و از شنیدن آنچه درباره او اتفاق افتاده شوکه شدم.»

فردی دیگر نیز می گوید: «او را همیشه تنها دیدم. نمی دانم که حتی دوستی داشته یا نه اما من هرگز او را با دوستانش ندیده بودم. او ۱۸ سال داشت اما هرگز او را با دختری ندیده بودم. به نظرم او همیشه تنها بود.»

دیگر ساکنان محل زندگی این فرد نیز می گویند، این پسر را نمی شناخته اند اما برادری کوچکتر داشته که همیشه با بچه های دیگر ساختمان بازی می کرده است.

پدر فردی که به نظر می رسد مهاجم حمله مونیخ باشد نیز از سوی همسایه ها فردی اجتماعی توصیف شده که روابط خوبی با دیگران داشته است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.