خبر فوری
This content is not available in your region

آیا رهبر حزب کارگر بریتانیا دروغ گفته؟

نظرها
euronews_icons_loading
آیا رهبر حزب کارگر بریتانیا دروغ گفته؟
اندازه متن Aa Aa

آیا جرمی کوربین دروغ گفته؟ این پرسشی است که این روزها مطبوعات بریتانیا درباره رهبر حزب کارگر و اصلی ترین چهره مخالف دولت می پرسند.

ماجرا از این قرار است که آقای کوربین پیش تر عکسی از خود منتشر کرده بود که نشان می داد وی در داخل یک قطار به دلیل کمبود جا بر روی زمین نشسته است. اما شرکت متصدی قطار روز سه شنبه با انتشار تصاویر دوربین مدار بسته نشان داد که در آن روز تعدادی از صندلی های قطار خالی بود و دلیلی وجود نداشته که آقای کوربین مسیر سه ساعته میان لندن و نیوکسل را بر روی زمین بنشیند.

ریچارد برانسون، رییس شرکت ویرجین، صاحب قطار نیز در توییتر خود عکسی منتشر کرده که نشان می دهد آقای کوربین از میان صندلی های خالی عبور می کند و خود را به سوی دیگر قطار می رساند.

آقای کوربین انتقادهای زیادی به وضعیت راه آهن بریتانیا وارد کرده و خواستار ملی شدن آن شده است. او گفته بود در قطارها جای کافی برای نشستن نیست و مسافرانی که توان مالی تهیه بلیط قسمت درجه یک را ندارد ناچارند برای ساعت های طولانی سرپا بیاستند یا بر روی کف قطار بنشینند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.