خبر فوری

ادامه عملیات امداد و نجات در ایتالیا با وجود صدها پس لرزه

 نظرها
ادامه عملیات امداد و نجات در ایتالیا با وجود صدها پس لرزه
اندازه متن Aa Aa

به دنبال زلزله مرگبار در ایتالیا، عملیات جستجو برای یافتن مصدومان احتمالی این حادثه از زیر آوار در طول شب در شهر کوچک آماتریچه ادامه داشت.

از زمان وقوع زلزله ۶.۲ ریشتری در ۱۴۰ کیلومتری شرق رم در ساعات اولیه روز چهارشنبه، تاکنون صدها پس لرزه مرکز ایتالیا را لرزانده است.

یکی از مکانهایی که آتش نشانان و ماموران امداد و نجات در طول شب در حال انجام عملیات و آواربرداری در آن بودند، محل صومعه ای تخریب شده در مرکز آماتریچه بود.

یاکوب اوچنیو، از گروه امداد و نجات لهستان که پیش از وقوع زلزله در حال گذراندن تعطیلات خود در ایتالیا بوده است، می گوید: «مایل به کمک هستیم زیرا در زمینه نجات با طناب و نجات از درون غار تخصص داریم.»

مارکو پیرگالینی، مامور آتش نشانی می گوید: «از رم می آییم. گروه هایی از ماموران آتش نشانی در عملیات شرکت دارند که از جاهای مختلف ایتالیا خود را به اینجا رسانده اند.»

یکی دیگر از اماکن تخریب شده در مرکز آماتریچه هتلی در این شهر است که که گمان برده می شود در هنگام وقوع زلزله حدود ۷۰ نفر در آن اسکان داشتند. تاکنون جسد تنها هفت نفر در زیر آوار ساختمان این هتل پیدا شده است.

5 Corso Umberto I, Amatrice, Italy

121 Corso Umberto I, Amatrice, Italy

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.