خبر فوری

دعوت غیرمنتظره از یک تولید کننده کفش برای شرکت در ضیافت دونالد ترامپ

نظرها
دعوت غیرمنتظره از یک تولید کننده کفش برای شرکت در ضیافت دونالد ترامپ
اندازه متن Aa Aa

ملانیا ترامپ یک سازنده بوسنیایی کفش را به ضیافت آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ دعوت کرد.

مارینکو یومی سوویچ، تولید کننده بوسنیایی کفش و مدیر شرکت بوما، پیش از این در اول سپتامبر ۲۰۱۶ میلادی تعدادی از تولیداتش را به عنوان هدیه برای ملانیا ترامپ فرستاده بود و اکنون از دریافت دعوتنامه حضور در مراسم ادای سوگند دونالد ترامپ و جشن آغاز به کار او در واشنگتن شگفت زده شده است.

او می گوید: «اکنون مشکلی دارم. نمی دانم چه نوع هدیه ای باید به ملانیا بدهم. چه چیزی باید بخرم. دونالد ترامپ خیلی برایم مهم نیست. اما باید چیز زیبایی برای ملانیا ببرم. من همچنین از آنها پرسیدم که آیا می توانم کسی را همراه خود به این مراسم ببرم؟ دوست داشتم میلوراد دودیک، رئیس جمهوری بوسنی را به این مراسم دعوت کنم.»

او سپس به طنز اضافه می کند: «نباید این کار را بکنم زیرا همسرم عصبانی می شود و می پرسد چرا او را با خود نمی برم. من باید ایده ای برای هدیه پیدا کنم و سپس بلیط پروازم به آمریکا را رزرو کنم. این کار هم آسان نیست و مثل رفتن با اتوبوسِ محلی به جایی نیست.»

آقای یومی سوویچ می گوید از زمان دریافت این دعوتنامه نتوانسته است بخوابد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.