خبر فوری

آغاز به کار کنگره جهانی تلفن همراه در بارسلون

 نظرها
آغاز به کار کنگره جهانی تلفن همراه در بارسلون
اندازه متن Aa Aa

کنگره جهانی تلفن همراه در بارسلون یکی از مهمترین رویدادهای سالانه عرضه آخرین فناوری های تلفن های همراه روز یکشنبه کار خود را آغاز کرد. در این همایش ۲ هزار و ۲۰۰ شرکت فعال در دنیای تکنولوژی شرکت دارند.

شرکت فنلاندی نوکیا از نسل جدید تلفنهای همراه ۳۳۱۰ خود پرده برداشت که با استقبال شرکت کنندگان روبرو شد. این مدلها اولین بار در سال ۲۰۰۰ تولید شدند.

مدل اکسپریا ایکس زد شرکت سونی نیز با نوآوریهایی از جمله ضبط فیلم با تکنولوژی تصویر آهسته در معرض دید شرکت کنندگان قرار گرفته است.

شرکت کره ای سامسونگ نیز عینکهای سه بعدی هوشمند خود را به نمایش گذاشته است. همچنین تبلتهای جدید این کمپانی در این همایش معرفی شدند. در نهایت سامسونگ ۲۹ مارس را بعنوان تاریخ ورود به بازار نسل جدید تلفنهای همراه گالاکسی یعنی گالاکسی ۸ اعلام کرده است.

تکنولوژی سرعت بالای اینترنت برروی تلفنهای همراه و استفاده از نسل ۵ شبکه تلفنهای همراه موسوم به ۵ جی یکی از موضوعات مهم کنگره جهانی تلفن همراه بارسلون است.

پیش بینی می شود حدود ۱۰۰ هزار نفر از این همایش که تا دوم مارس ادامه خواهد داشت بازدید کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.