خبر فوری

محمد خاتمی: رای به روحانی را تکرار کنید

 نظرها
محمد خاتمی: رای به روحانی را تکرار کنید
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین ایران با انتشار پیامی از مردم ایران خواسته است که در انتخابات ریاست جمهوری که روز جمعه ۲۹ اردیبهشت برگزار می شود، بار دیگر به حسن روحانی رای دهند.

با روحانی راهی را آغاز کرده ایم و به نیمه راه رسیده ایم. این بار این شمایید که باید تکرار کنید، تکرار رای به روحانی عزیز، برای تقویت امید به آینده ای بهتر

محمد خاتمی رئیس جمهور پیشین ایران

در این پیام که در شبکه تلگرام انتشار یافته، در حمایت از دولت روحانی آمده است: «می خواهم شهادت بدهم دولت آقای روحانی دولت موفقی بوده است. با همه محدودیت ها و مشکلاتی که داشته است، با امکانات اندکی که داشته و توقعات فراوانی که بوده است، توانسته خدمات بسیاری را به انقلاب و مردم و کشور انجام دهد.»

محمد خاتمی در پیام ویدیویی خود همچنین گفته است:«با روحانی راهی را آغاز کرده ایم و به نیمه راه رسیده ایم. این بار این شمایید که باید تکرار کنید، تکرار رای به روحانی عزیز، برای تقویت امید به آینده ای بهتر.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.