وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

ونوس ویلیامز در حادثه تصادف رانندگی در فلوریدا مقصر شناخته شد

 نظرها
ونوس ویلیامز در حادثه تصادف رانندگی در فلوریدا مقصر شناخته شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

ونوس ویلیامز، تنیس باز مشهور آمریکایی در حادثه تصادف رانندگی در فلوریدا که منجر به مرگ مرد ۷۸ ساله‌ای شد، مقصر شناخته شد.

این حادثه روز نهم ژوئن روی داد و در جریان آن، ژروم بارسون که به همراه همسرش در حال سفر بود، بشدت مجروح و روانه بیمارستان شد. او دو هفته بعد به دلیل شدت جراحات درگذشت.

خانم بارسون نیز در این حادثه آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد اما در نهایت زنده ماند.

به گفته پلیس، ونوس ویلیامز در روز حادثه به دلیل ورود غیرمجاز به یک تقاطع و سپس توقف در آن، متهم به بستن مسیر دیگر رانندگان و نقض حق آنها برای حرکت است.

شاهدان نیز می گویند در زمان وقوع این حادثه خودروی خانم ویلیامز ناگهان از مسیر خود خارج شده و به خودروی زوج بارسون اصابت کرده است.

در واکنش به گفته‌های پلیس، وکیل خانم ویلیامز تاکید دارد که ونوس ویلیامز زمانی که چراغ سبز بوده وارد تقاطع محل وقوع حادثه شده است.

خانم ویلیامز نیز می گوید آرام حرکت می کرده است و به دلیل وجود ترافیک مجبور به توقف در وسط تقاطع شده است. او به پلیس گفته است که خودروی این زوج را ندیده است.

پلیس همچنین اعلام کرده است که ونوس ویلیامز در زمان حادثه هیچ ماده مخدر یا نوشیدنی الکلی مصرف نکرده است.