خبر فوری

آیفون ۸ دیرتر از زمان همیشگی عرضه می شود

 نظرها
آیفون ۸ دیرتر از زمان همیشگی عرضه می شود
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

یک ماه مانده به زمان مرسوم ارائه گوشی های هوشمند آیفون، گفته می شود که آیفون ۸ بدلیل مشکلات فنی دیرتر به بازار خواهد آمد.

مریل لینچ، موسسه سرمایه گذاری و مدیریت ثروت بانک آمریکا در آخرین تحلیل خود از بازار آیفون علاوه بر کاهش تخمین میزان فروش این گوشی هوشمند، اعلام کرد که ممکن این محصول یک ماه دیرتر به بازار بیاید.

دو تحلیلگر این موسسه مریل لینچ در گفتگو با شبکه سی ان بی سی گفتند: «طبق بررسی ما از تولیدکنندگان، گوشی های آیفون هشت بدلیل مشکلات فناوری، سه تا چهار هفته دیرتر ارائه می شود. شرکت اپل و تولیدکنندگان آن برای رفع این مشکلات تلاش می کنند.»

به گفته این تحلیلگران، مشکل فنی بوجود آمده مربوط به سنسور سه بعدی و سنسور تشخیص اثر انگشت است.


اخیرا در گزارش ها آمده بود که اپل بسختی تلاش می کند تا مشکل نرم افزاری ارتباط بی‌سیم و سنسور تشخیص صورت سه بعدی این محصول را بر طرف کند.

برخی منابع می گویند که در صورت حل نشدن این مشکلات گوشی هوشمند آیفون ۸ بدون این ویژگی های اصلی عرضه خواهد شد.

شرکت اپل که امسال دهمین سالگرد گوشی های آیفون را جشن می گیرد بطور مرسوم محصولات جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی و چند هفته بعد از آن به بازار عرضه می کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.