خبر فوری

دپره و ساتنیکوف فاتحان رالی راه ابریشم

 نظرها
دپره و ساتنیکوف فاتحان رالی راه ابریشم
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

لغو مرحله چهاردهم رالی راه ابریشم به دلیل شرایط نامساعد جوی سبب شد سیریل دپره که تا پیش از این مرحله صدر جدول کلی بخش خودرو را دراختیار داشت، به عنوان قهرمان این دوره از رقابت ها معرفی شود.

این برای دومین سال متوالی است که دپره، راننده فرانسوی تیم پژو این مسابقات را فتح می کند.

در بخش کامیون تیم کاماز همانند پنج دوره پیش دست بالا را داشت. دیمیتری ساتنیکوف راننده روس این تیم می گوید: «نمی توانم باور کنم. سیزدهمین مرحله برایم بسیار فرسایشی بود و احساس خوبی نداشتم. کسب عنوان نخست فوق العاده است.»

آنتون شابیلوف و آیرات مردیوف دو راننده دیگر کاماز در مکان دوم و سوم قرار گرفتند.

سیریل دپره که بالاتر از کریستین لاوی ای، هموطنش و هان وی چینی در صدر جدول بخش خودور قرار گرفت، می گوید: «عملکرد خوبی داشتیم. پژو ماه هاست که بر روی این خودرو کار می کند. کار بزرگی که من به همراه داوید، کمک ام، کوچکترین نقصی در آن ندیدیم. ما بر روی همه سطوح به خوبی راندیم و از این بابت بسیار خوشحالیم. ما برای پیروزی در مسابقه ای چون رالی راه ابریشم به خوبی مبارزه کردیم.»

این راننده فرانسوی از کنار کشیدن سباستین لوب، به دلیل جراحت به بهترین شکل استفاده کرد. لوب، دارنده نه عنوان قهرمانی جهان پیش از کناره گیری صدر جدول کلی را در اختیار داشت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.