خبر فوری

پژو و کاماز تیم های برتر رالی راه ابریشم ۲۰۱۷

 نظرها
پژو و کاماز تیم های برتر رالی راه ابریشم ۲۰۱۷
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

رقابت های رالی راه ابریشم امسال عرصه یکه تازی و برتری محسوس دو تیم شرکت کننده بود.

پژو از همان ابتدا پیشتازی خود را بر مسابقات دیکته کرد. سباستین لوب فرانسوی و استفان پترانسل، هم تیمی اش پیروزی در دو مرحله نخست را بین خود تقسیم کردند.

درخشش لوب از مرحله چهارم آغاز شد. در این مرحله پترانسل بواسطه سانحه ای که برایش رخ داد سه ساعت از جدول کلی عقب افتاد در حالیکه رقیب و هم تیمی اش با بیش از یک ساعت اختلاف جایگاه خود را در صدر مستحکم کرد.

اما لوب نیز در پایان مرحله نهم به واسطه جراحت از ناحیه انگشت نتوانست به رقابت ادامه دهد و از مسابقات کنار کشید.

این بهترین فرصت برای سیریل دپره فرانسوی، دیگر راننده تیم پژو بود که هفته پایانی مسابقات را از آن خود کند و برای دومین سال متوالی بر سکوی نخست بایستد.

در بخش کامیون، تیم کاماز مراحل دشوار اولیه را با احتیاط اغاز کرد و پیروزی در چهار مرحله نخست از آن مارتین کولومی از تیم تترا شد.

برتری رانندگان روس از مرحله پنجم و با درخشش دیمیتری ساتنیکوف آغاز شد.

ساتنیکوف پس از فتح این مرحله به استثنای مرحله یازدهم، دیگر اجازه خودنمایی به دیگر رقبا را نداد و در نهایت بالاتر از دو هموطن خود یعنی آنتون شابیلوف و آیرات مردیوف بر سکوی نخست قرار گرفت.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.