خبر فوری

آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات دونالد ترامپ خانه نشین شد

نظرها
آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات دونالد ترامپ خانه نشین شد
اندازه متن Aa Aa

آنتونی اسکاراموچی، مدیر جدید ارتباطات دونالد ترامپ ده روز پس از انتصاب از سمت خود کنار رفت. در حالیکه بسیاری از رسانه ها آمریکایی از برکناری او خبر داده اند، برخی دیگر خبر استعفای او را منتشر کرده اند. کاخ سفید در بیانیه ای ضمن تایید جدا شدن آقای اسکاراموچی برای او آرزوی موفقیت کرده است. در این بیانیه آمده است که آنتونی اسکاراموچی ترجیح داد تا دست جان کلی را برای ساختن تیمش باز بگذارد. جان کلی، وزیر پیشین امنیت ملی آمریکا از روز دوشنبه کار خود را به عنوان رییس دفتر ترامپ آغاز کرد.

سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه با تاکید بر اطمینان صد درصدی دونالد ترامپ به همه اعضای کابینه اش تصریح کرد که همه کارکنان کاخ سفید از این پس باید به آقای کلی گزارش بدهند.آقای اسکاراموچی از همان بدو ورود به کاخ سفید خبر ساز شده بود. او در همین مدت زمان کوتاه تا آنجا پیش رفت که ضمن انتقاد تند از دو تن از نزدیکان دونالد ترامپ، رییس دفتر او را هم به درز اطلاعات محرمانه به رسانه ها متهم کرد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.