خبر فوری

داستان یک رکورد در دنیای فوتبال؛ زمانی که ۳۶ بازیکن اخراج شدند

 نظرها
داستان یک رکورد در دنیای فوتبال؛ زمانی که ۳۶ بازیکن اخراج شدند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

فوتبال ورزشی جذاب، پرطرفدار، غیر قابل پیش بینی و البته سرشار از اتفاقات جالب و غافلگیر کننده است. یک مسابقه فوتبال گاهی با حوادثی همراه است که برای همیشه در تاریخ به ثبت می رسد و پس از گذشت سالها همچنان در یادها می ماند.

اخراج ۳۶ بازیکن در یک مسابقه فوتبال یکی از این اتفاقات است که سال ۲۰۱۱ در جریان دیدار دو تیم دسته چهارمی لیگ فوتبال آرژانتین روی داده است.

دامین روبین، داور این مسابقه پس از مواجه شدن با صحنه درگیری میان بازیکنان دو تیم حریف ابتدا اقدام به دادن کارت قرمز و اخراج بازیکنان خاطی می کند اما با گسترش دامنه درگیری ها وی مجبور می شود کلیه بازیکنان و نیز نفرات ذخیره دو تیم را با نشان دادن کارت قرمز اخراج کند.

درگیری زمانی اتفاق می افتد که کلایپوله، تیم میزبان ۲ بر صفر از حریف خود ویکتوریانو آرناس جلو بود و زد و خوردها سبب نیمه تمام ماندن مسابقه شد.

داور این مسابقه به جهت اقدامی که انجام داد به شهرت رسید و تعداد کارت های قرمزی که در این بازی از جیب داور خارج شد به عنوان یک رکورد جهانی در تاریخ فوتبال به ثبت رسید.

منبع: روزنامه "ون مینوت"

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.