خبر فوری

مادر برزیلی در مراسم روز مادر سارق مسلح را با گلوله کشت

 نظرها
مادر برزیلی در مراسم روز مادر سارق مسلح را با گلوله کشت
کپی رایت
توییتر
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

یک افسر زن برزیلی که در روز غیرکاری همراه با فرزند ۷ ساله‌اش در مراسم جشن روز مادر در شهر سائوپائولو شرکت کرده بود، با یک مظنون مسلح که تلاش می‌کرد اقدام به دزدی کند درگیر شد.

در فیلمی که به تازگی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است فرد مظنون دیده می‌شود که با ژاکتی سیاه و اسلحه‌‌ای در دست به محل تجمع چند زن و کودک در جلوی مدرسه نزدیک می‌شود و حاضران را تهدید می‌کند.

در این لحظه خانم «کاتیا دوسیلوا سستر» ۴۲ ساله اسلحه‌ای از کیف دستی خود خارج کرده و مرد مهاجم را به ضرب گلوله هدف قرار می‌دهد.

Cabo da PM Katia da Silva Sastre é homenageada

Governador Márcio França homenageou a Cabo da PM Katia da Silva Sastre que evitou assalto à mão armada em frente a uma #escola de Suzano, na Grande São Paulo, durante a folga dela.

Posted by Governo do Estado de São Paulo on Sunday, 13 May 2018

این واقعه روز یکشنبه در کالج فریرا در شهرک سوزانو در شرق سائوپائولو برزیل روی داده است.

بنابر اعلام منابع بیمارستانی مهاجم ۲۱ ساله بر اثر جراحات وارده درگذشته است.

پلیس محلی گفته است مظنون پیش از مرگ دو بار اقدام به شلیک کرده است اما به کسی آسیب نرسیده است.

مقامات رسمی سائوپولو مرگ فرد مهاجم را «باعث تاسف» نامیده‌اند با این حال طی مراسمی در روز شنبه از «شجاعت و قهرمانی» خانم «کاتیا دوسیلوا سستر» تقدیر کرده‌اند.

خانم دوسیلوا سستر ۲۰ سال است که در نیروی پلیس خدمت می‌کند. وی در روز حادثه در لباس شخصی و خارج از خدمت رسمی بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.