خبر فوری

اخراج راننده‌ای که روی عابران آب می‌پاشید

 نظرها
اخراج راننده‌ای که روی عابران آب می‌پاشید
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مردی که با کامیونت خود عمدا روی چاله‌های پر‌ آب می‌رفت تا آب روی عابران بپاشد، از کار اخراج شد.

این مرد که تا پیش از این راننده یک شرکت ساختمانی «بلک اند مک‌دونالد» در اتاوا پایتخت کانادا بود، وانت‌بار خود را برای تفریح روی چاله‌های آب نزدیک پیاده‌رو می‌راند تا آب روی لباس رهگذران در پیاده‌رو پاشیده شود.

او هنگامی لو رفت که مسئولان شرکت او را در یک ویدئوی یوتیوب پشت فرمان خودرو شرکت در حال آب پاشیدن روی مردم دیدند. این ویدئو را فردی گرفته که در خودرو دیگری جلوی او در حرکت بود. این فرد پس از فیلم‌برداری از این حرکت راننده، ویدئو را روی یوتیوب قرار داد. این ویدئو تا روز چهارشنبه ۱۰ مرداد، بیش از یک میلیون بار توسط کاربران یوتیوب دیده شده است.

کارفرمای این مرد بی‌درنگ او را به دلیل این حرکت نابخشودنی اخراج کردند. آنها در یک پیام فیس‌بوکی از شهروندانی که این کارمند روی آنها آب پاشیده بود، چنین عذرخواهی کردند: «به اطلاع همگان می‌رسانیم که امنیت برای ما در اولویت است. این حرکت یک استثنا بوده و فرد خاطی دیگر در شرکت بلک اند مک‌دونالد کار نمی‌کند.»

به این ترتیب، مرد خاطی که هویت او فاش نشده، از کار اخراج شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.