خبر فوری
 رقص ریس ویترسپون در جریان اجرای بسکتبال نمایشی خبرساز شد

بدون شرح

رقص ریس ویترسپون در جریان اجرای بسکتبال نمایشی خبرساز شد

ریس ویترسپون، بازیگر آمریکایی یکشنبه شب در جریان اجرای یک گروه بسکتبال نمایشی به روی صحنه فراخوانده شد و با رقصی غیرمنتظره تماشاگران سالن را به هیجان درآورد.

ماجرا با دعوت آنت آتکینسون، یکی از هنروران گروه بسکتبال نمایشی «هارلم گلوبتراترز» از ریس ویترسپون آغاز شد. پس از حضور این بازیگر سینمای آمریکا به روی صحنه و هنگامی که آنت آتکینسون مشغول صحبت با وی بود موسیقی در سالن طنین انداز شد و ریس ویترسپون شروع به رقصیدن کرد.

ویترسپون که هنگام رقصیدن هیجان زده نشان می داد ناگهان شروع به تکان دادن باسن های خود کرد که این حرکت با واکنش طنز بازیگر گروه «هارلم گلوبتراترز» همراه شد. آنت آتکینسون با مشاهده این صحنه با خنده فریاد زد: «مواظب باش اینجا کودکانی در میان تماشاگران حضور دارند.»

جیم تات، همسر ریس ویترسپون هم در ادامه به روی صحنه فراخوانده شد و همراه با جمعیت ترانه «دختر من» My Girl را خواند.

هارلم گلوبتراترز، یک گروه هنری است که در نمایش هایش با تلفیق حرکات ورزش بسکتبلا و هنرهای نمایشی علاقمندان ورزش و هنر را به وجد می آورد.

مطالب بیشتر از بدون شرح

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.