خبر فوری

حضور ایگی پاپ و تازه ترین اثر زاویه دولان در جشنواره کن

 نظرها
حضور ایگی پاپ و تازه ترین اثر زاویه دولان در جشنواره کن
اندازه متن Aa Aa

در هشتمین روز از شصت و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کن، ایگی پاپ، آوازخوان سبک راک به همراه جیم جارموش، فیلمساز سرشناس بر فرش قرمز حاضر شدند. این حضور ایگی پاپ در کن که پیش تر در آثاری همچون «مرد مرده» و «قهوه و سیگار» ساخته جارموش نقش آفرینی کرده است و توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

از سویی دیگر زاویه دولان، فیلمساز کانادایی امسال با تازه ترین اثرش به نام «این فقط پایان دنیاست» در بخش رقابت های رسمی جشنواره کن حضور یافته است. این فیلم داستان یک نویسنده همجنسگرا است که از مرگ قریب الوقوع اش آگاه است و پس از ۱۲ سال نزد خانواده اش باز می گردد. تمامی بازیگران این فیلم فرانسوی هستند.

به گزارش فردریک پونسار، خبرنگار یورونیوز در کن: «کارگردانان جوان و ستاره های راک اند رول در آخرین تعطیلات پایان هفته این جشنواره قرار ملاقات دارند ولی این هنوز محبوبترین بخش نیست و شاید با اثر تونی اردمان شگفت زده شوند. با این حال همچنان و تا عصر یکشنبه نمایش چهار فیلم باقی است تا نخل طلا نسیب برندگان شود.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.