خبر فوری

خط مشی اوباما در برابر ایران ادامه نخواهد یافت - همراه با یورونیوز

 نظرها
خط مشی اوباما در برابر ایران ادامه نخواهد یافت - همراه با یورونیوز
اندازه متن Aa Aa

دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون خود را به عنوان نامزدهای دو حزب اصلی آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور معرفی کرده‌اند. این درحالی است که هنوز کنوانسیون‌های احزاب دموکرات و جمهوری‌خواه ایالات برای معرفی نامزدهای نهایی این اتنخابات تشکیل نشده است. با پایان دومین دوره ریاست جمهوری باراک اوباما، بسیاری از ناظران معتقد به تغییرات چشمگیر در سیاست داخلی و خارجی ایالات متحده در آینده نزدیک هستند.

در برنامه این هفته «همراه با یورونیوز»، پنجشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۱۷:۳۰ به وقت افغانستان و ایران (۹ ژوئن ساعت۱۵:۰۰ به وقت اروپای مرکزی) دیدگاه‌های شما مخاطبان را با کارشناس مهمان برنامه در میان گذاشتیم. این برنامه را ببینید.

همچنین می‌توانید نسخه شنیداری این برنامه را بشنوید:

برنامه «همراه با یورونیوز» هر پنجشنبه منعکس کننده نظرات کاربران و مخاطبان یورونیوز در مورد مسائل مهم روز است. این برنامه از طریق گوگل هنگ‌اوتز ضبط و به طور زنده در یوتیوب و وب‌سایت یورونیوز پخش می‌شود. برای شرکت در این برنامه صفحه‌های اجتماعی یورونیوز فارسی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و یا با نشانی ایمیل hamrah@euronews.com تماس بگیرید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.