خبر فوری
This content is not available in your region

پروازهای «دلتا ایرلاینز» پس از ساعاتی وقفه از سر گرفته شد

نظرها
پروازهای «دلتا ایرلاینز» پس از ساعاتی وقفه از سر گرفته شد
اندازه متن Aa Aa

پروازهای شرکت خطوط هوایی دلتا روز دوشنبه پس از ساعاتی وقفه از سر گرفته شد.

این اختلال در پی بروز نقص فنی در شبکه سراسری این شرکت روی داد و مانع از به پرواز درآمدن تمام هواپیماهای آن در ایالات متحده آمریکا و اروپا شد. در نتیجه لغو و تاخیر بسیاری از پروازها، دهها هزار مسافر این شرکت آمریکایی برای ساعاتی سرگردان بودند.

نقص در جریان الکتریسیته در ساختمان اصلی دلتا ایرلاینز در آتلانتا موجب این حادثه شده بود. در پی آن این شرکت که روزانه بطور متوسط پنج هزار پرواز در برنامه دارد از مشتریان خود خواست تا قبل از عزیمت به فرودگاه، اطلاعات مربوط به پروازشان را کنترل کنند.

گرچه شرکت دلتا خبر مربوط به اختلال در پروازهایش را از طریق شبکه توییتر اعلام کرده بود اما بسیاری از مسافران از این موضوع اطلاع نداشتند و به فرودگاه آمده بودند. یکی از این مسافران که در فرودگاه متوجه تاخیر پروازش شده بود گفت: «آنها می بایست این مشکل را از طریق ایمیل یا چیزی به ما خبر می دادند. ولی ما چیزی دریافت نکردیم.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.