خبر فوری
This content is not available in your region

برندگان جوایز موسیقی ام تی وی اروپا در سال ۲۰۱۶

برندگان جوایز موسیقی ام تی وی اروپا در سال ۲۰۱۶
اندازه متن Aa Aa

روز یکشنبه ششم نوامبر، افتتاحیه مراسم جوایز موسیقی ام تی وی اروپا، با اجرای آهنگ «۲۴ کیلو جادو» توسط برونو مارس آغاز شد.

جاستین بیبر، خواننده کانادایی برنده جایزه ام تی وی در سه بخش شد. او که در محل برگزاری مراسم حضور نداشت در کل در پنج بخش نامزد دریافت این جایزه شده بود.

امسال بسیاری از برندگان در این مراسم حضورر نداشتند. از جمله لیدی گاگا برنده جایزه بهترین خواننده زن که در حال برگزاری تور کنسرتهایش در ژاپن است.

اما برنده جایزه بهترین خواننده مرد در سالن حاضر بود. شان مندس، خواننده کانادایی که محبوبیت بسیاری در میان نوجوانان دارد برنده این جایزه شد.

در مراسم یکشنبه، «دِ ویکند» خواننده اتیوپیایی اهل کانادا جایزه بهترین ویدئو برای موزیک ویدئوی «استار بوی» را دریافت کرد و خواننده هجده ساله سوئدی با نام زارا لارسون، به عنوان «چهره جدید اجرا» معرفی شد. او در این مراسم با یک اجرای درخشان توجه همگان را به خود جلب کرد.

از گروه پانک راک «گرین دی» نیز در این مراسم تقدیر به عمل آمد. این گروه آمریکایی، سخنرانی دریافت جایزه خود را به موضوعی سیاسی اختصاص دادند. بیلی جو آرمسترانگ از اعضای «گرین دی» گفت: «خارج شدن از آمریکا برای یک لحظه هم غنیمت است. بخاطر این انتخابات وحشتناک پیش رو… کل کشور در حال سکته قلبی است.»

اجرای پایانی مراسم توسط این گروه نیز، یک موسیقی اعتراضی با نام «احمق آمریکایی» بود که آنها آن رابه دونالد ترامپ تقدیم کردند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.