خبر فوری

اسکی آلپاین: پیروزی باستیان کلین در ششمین مسابقه اسکی سرعت فصل

 نظرها
اسکی آلپاین: پیروزی باستیان کلین در ششمین مسابقه اسکی سرعت فصل
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

باستیان کلین روز جمعه نخستین مسابقه اسکی سرعت مردان در کویتفیِل را فتح کرد.

این اسکی باز اسلونیایی که فصل قبل در مسابقات سرعت آلمان و اتریش دو عنوان دومی را از آن خود کرده بود اینبار در نروژ با به جای گذاشتن رکورد ۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه بهترین زمان را به نام خود ثبت کرد و بر سکوی اول مسابقه ایستاد.

ماتیاس مایر، اسکی باز اتریشی در این مسابقه پس از کلین در جایگاه دوم قرار گرفت. مایر که مدال طلای ماده سرعت در بازیهای المپیک زمستانی سوچی را در کارنامه دارد تنها با ۱۹ صدم ثانیه اختلاف نسبت به نفر نخست از کسب پیروزی در این مسابقه محروم ماند.

مکان سوم نیز به کیتیل یانسرود اسکی باز کشور میزبان تعلق گرفت. یانسرود با کسب عنوان سوم این مسابقه باردیگر صدر جدول کلی ماده سرعت در رقابت های جام جهانی اسکی آلپاین را از آن خود کرد.

مارسل هیرشر اتریشی که مسابقات ماده سرعت نروژ غایب بود اینک با ۴۳۲ امتیاز اختلاف نسبت به الکسی پنتورو، اسکی باز فرانسوی و هنریک کریستوفرسن نروژی در صدر جدول کلی مسابقات این فصل جام جهانی اسکی آلپاین ایستاده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.