خبر فوری
محتوای این برنامه در حوزه جغرافیایی شما در دسترس نیست

پرداخت نکردن پول یک ساندویچ به استعفای نماینده پارلمان اسلوونی انجامید

نظرها
پرداخت نکردن پول یک ساندویچ به استعفای نماینده پارلمان اسلوونی انجامید
اندازه متن Aa Aa

یک نماینده پارلمان اسلوونی روز پنجشنبه به دلیل پرداخت نکردن پول یک ساندویج در مغازه‌ای در لیوبلیان پایتخت اسلوونی، شغلش را از دست داد.

داریج کراجیچ ۵۴ ساله در این باره به یورونیوز گفت: «من اشتباه کردم». او همچنین گفته است که علی رغم این اشتباه، برای خودش استاندارد خیلی بالایی درباره درستکاری تعریف کرده است.

ماجرای عدم پرداخت پول ساندویچ به این صورت بوده است که این نماینده پارلمان تصمیم می گیرد، از نزدیکی پارلمان ساندویچی بخرد و سریعا به سرکارش بازگردد اما تمام کارکنان این ساندویچی مشغول صحبت بین خود بودند و سرشان شلوغ بوده و کسی پشت صندوق پرداخت نبوده است. بنابراین او تصمیم می‌گیرد که سیستم مراقبتی مغازه را آزمایش کند.

او روایت خود را از ماجرا اینگونه ادامه می‌دهد: «مغازه را با یک ساندویچ در دست ترک کردم و آهسته آهسته راهم را کشیدم و رفتم.» او می گوید که علی رغم دوربین‌های مراقبتی هیچ کس به او توجهی نکرده و دنبالش نیامد.

در بازگشت به پارلمان و در ارتباط با بحثی که در پارلمان داشته‌اند، به همکاران خود می گوید که هیچ سیستم نظارتی‌ای بی نقص نیست و ماجرای پرداخت نکردن پول ساندویچ را بازگو می‌کند.

کراجیچ همان روز به مغازه فروش ساندویچ بازگشت تا پول ساندویچ را پرداخت کند اما این حادثه به اینجا ختم نشد. روز پنجشنبه رهبر حزب چپ میانه که کراجیچ عضو آن است و اکنون قدرت را در کشور در دست دارد، رفتار این نماینده پارلمان را غیرقابل قبول ارزیابی کرد. در پی این اظهار نظر کراجیچ استعفایش را اعلام کرد.

این نماینده پارلمان گفته است که او شخصا تصمیم به استعفا گرفته است.

بوریس وی‌ژاک فیسلوف اهل اسلوونی در وبلاگش نوشته است: «این ساندویچ احتمالا گرانترین ساندویچی بوده است که کراجیچ در زندگیش خریده است.»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید