خبر فوری
This content is not available in your region

برتری ورزشکاران روس درچهاردهمین روز بازیهای اروپایی باکو

نظرها
برتری ورزشکاران روس درچهاردهمین روز بازیهای اروپایی باکو
اندازه متن Aa Aa

بازیهای اروپایی باکو روز جمعه نیز پیگیری شد و در فینال بسکتبال سه نفره زنان، تیم روسیه با برتری ۲۲ بر ۱۷ مقابل تیم اوکراین به مدال طلا رسید. تیم بسکتبال زنان اسپانیا مدال برنز این مسابقات را دریافت کرد.

در قسمت مردان باز هم این تیم روسیه بود که ۱۸ بر ۱۴ بر اسپانیا غلبه کرد و توانست صاحب مدال طلای این مسابقات شود. مدال برنز این رشته به تیم صربستان رسید.

در رشته بوکس و در فینال وزن به اضافه نود و یک کیلو جو جویس ورزشکار آلمانی توانست گاسان جیملاتف حریف روس خود را شکست دهد و مدال طلا را بر گردن آویزد. ورزشکاران فرانسوی و آذربایجانی در این وزن به طور مشترک مدال برنز دریافت کردند.

در رشته شمشیربازی و در ماده فلوره تیمی، روسیه در جایگاه نخست قرار گرفت و مدال طلا را از آن خود کرد. تیم های فرانسه و ایتالیا در این ماده به نقره و برنز دست یافتند.

در رشته شنا و در فینال ماده دویست متر آزاد زنان آرینا اوپِنیشوا از روسیه مدال طلا را از آن خود کرد و شناگران هلند و آلمان نقره و برنز دریافت کردند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.