خبر فوری
This content is not available in your region

کشته و زخمی شدن تعدادی فلسطینی و اسرائیلی بر اثر حمله با چاقو و شلیک گلوله

نظرها
کشته و زخمی شدن تعدادی فلسطینی و اسرائیلی بر اثر حمله با چاقو و شلیک گلوله
اندازه متن Aa Aa

آخرین گزارشها از تشدید درگیریها میان فلسطینیها و اسرائیلیها حاکی است که یک جوان یهودی در دیمونا واقع در جنوب اسرائیل، دو فلسطینی را به صورت سطحی و دو عرب اسرائیلی را هم به شدت با چاقو مجروح کرده است.

این جوان هفده ساله که توسط پلیس بازداشت شده گفته که “تمام عربها تروریست” هستند.

گزارش دیگری هم از کرانه باختری حاکی است که یک فلسطینی پس از آن که با چاقو به یک پلیس اسرائیلی در نزدیکی یک شهرک یهودی نشین حمله کرد، با شلیک گلوله پلیس کشته شده است.

همزمان اسماعیل هنیه، رهبر حماس، با ایراد سخنانی در غزه، ضمن قهرمان توصیف کردن کسانی که با چاقو این حملات را انجام می دهند، گفت: “من به کسانی که عملیات فردی انجام می دهند و به اقواممان در کرانه باختری، بیت المقدس و همه جا می گویم، ما اینجا در غزه فراموش نخواهیم کرد که چه کاری را باید انجام دهیم .”

پلیس اسرائیل همچنین اعلام کرد که یک زن فلسطینی که در ایستگاه اتوبوسی در افولا، واقع در شمال اسرائیل، قصد داشته با چاقو به یک گارد امنیتی حمله کند را با شلیک گلوله زخمی کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.