خبر فوری

معرفی اعضای تیم دوچرخه سواری آستانه در آستانه

 نظرها
معرفی اعضای تیم دوچرخه سواری آستانه در آستانه
اندازه متن Aa Aa

ساریارکای آستانه در قزاقستان میزبان مشهور اعضای تیم دوچرخه سواری با همین نام “آستانه” بود. مثل همیشه رکابزنان تیم با مایوهای آبی آسمانی برای فصل آینده معرفی شدند. الکساندر وینوکوروف، قهرمان سابق دوچرخه سواری جهان از قزاقستان سرپرست این تیم است.

او می گوید: “امیدواریم یکبار دیگر فاتح جیروشویم، توردوفرانس را ببریم و سومین هدف ما کسب پیروزی در رقابتهای دوچرخه سواری بازیهای المپیک است. برای ملت ما قهرمانی اهمیت زیادی دارد و همچنین برای ایتالیایی ها که امیداورند با آرو یا نیبالی مدال طلا را از آن خود کنند.”

دو ستاره تیم استانه بی شک فابیو آرو و چینزو نیبالی هر دو از ایتالیا هستند. یکی موفق شده وئلتای فرانسه را از آن خود کند و دیگری موفق شده است تور دو فرانس را بدست آورد.

آرو به خبرنگار ما گفت: “این رقابتی جدید و جدی برای ماست. امسال اهدافی داریم که بسیار بزرگتر و مهمتر از سالهای پیش هستند. امیدوارم بتوانیم اهدافمان را کامل کنیم و به آنها دست پیدا کنیم. فصل پیش رو اهمیت زیادی دارد و فشار زیادی را پیشاپیش احساس می کنم اما این ذات ورزش است و خوشحالم از اینکه در ورزش هستم.”

تنها ده سال از پیدایش و تشکیل تیم آستانه می گذرد اما آنها به افتخارهای فراوانی دست پیدا کرده اند و رکابزنان مشهور بسیاری را در دل خود پرورش داده اند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.