خبر فوری

دوچرخه سواری از لوکزامبورگ، فاتح مرحله نخست تور عمان

 نظرها
دوچرخه سواری از لوکزامبورگ، فاتح مرحله نخست تور عمان
اندازه متن Aa Aa

رقابتهای دوچرخه سواری عمان روز سه شنبه آغاز شد و در مرحله نخست، باب یونگلز زودتر از سایرین از خط پایان گذشت. این دو چرخه سوار ۲۳ ساله اهل لوکزامبورگ در گرمای بی سابقه این فصل در عمان، در سربالایی طاقت فرسای نهایی این مسیر ۱۴۵ کیلومتری خود را از یگ گروه پانزده نفره جدا کرد و با ثبت زمان ۳ ساعت و ۳۷ دقیقه و ۳۳ ثانیه، پیراهن قرمز مسابقات را بر تن کرد.

سرژ پاولز بلژیکی با ۶ ثانیه اختلاف دوم شد و رومَن بارده فرانسوی به عنوان نفر سوم روی سکو رفت. ویچنزو نیبالی ایتالیایی در این مرحله دهم شد و این در حالی بود که نامی از رافائل والس فریر، مدافع عنوان قهرمانی در بین ده دوچرخه سوار اول دیده نمی شد.

مرحله دوم این تورنومنت شش مرحله ای چهارشنبه به مسافت ۱۶۲ کیلومتر ادامه می یابد. در رقابتهای امسال تور عمان که تا شنبه آینده ادامه دارد، دوچرخه سواران در مجموع بیش از ۹۰۰ کیلومتر رکاب خواهند زد و از آن به عنوان یکی از دشوارترین رقابتهای امسال یاد می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.