خبر فوری

تیم های فرمول یک «ساوبر» و «تورو روسو» از خوردوهای جدید خود رونمایی کردند

 نظرها
تیم های فرمول یک «ساوبر» و «تورو روسو» از خوردوهای جدید خود رونمایی کردند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

تیم فرمول یک سوئیسی ساوبر روز دوشنبه عکس های اتوموبیل جدید خود را برای شرکت در رقابت های فصل تازه این مسابقات منتشر کرد.

خودروی «سی ۳۵ فراری» قرار است روز سه شنبه اول مارس در دور دوم رقابت های تست بر روی پیست بارسلون قابلیت های اصلی خود را نشان دهد. این درحالی است که تیم ساوبر در دور اول مراحل تست که با برتری مرسدس همراه بود از خودروی سال گذشته خود استفاده کرد.

مارکوس اریکسون سوئدی و فیلیپه نصر برزیلی دو راننده سال گذشته ساوبرامسال نیز برای این تیم مسابقه خواهند داد.

ساوبر فصل گذشته در رده سازندگان موتور با ۳۶ امتیاز رتبه هشتم جهانی را از آن خود کرد. بهترین مقام این تیم در رده راننده نیز مقام پنجمی فیلیپه نصر در مسابقه جایزه بزرگ ابتدای فصل استرالیا بود.

تورو روسو تیم دوم گروه اتریشی ردبول نیز روز دوشنبه از خودروی جدید خود «اس. تی. آر. ۱۱» رونمایی کرد. تورو روسو پس از مشکلات زیادی که فصل گذشته با موتور رنو داشت، امسال تصمیم گرفته است از موتور فراری در خودروهایش استفاده می کند.

مارکس ورستاپن راننده هلندی تورو روسو می گوید: «از تست اول راضی هستم. پس از وقفه ای طولانی اشتیاق زیادی برای به دست گرفتن فرمان هست. همه چیز به خوبی سپری شد. هدف تست خودرو و موتور در مسافت طولانی بود که به خوبی جواب داد. تست خوبی بود.»

مارکس ورستاپن هجده ساله به همراه کارلوس ساینز دیگر راننده بیست و یک ساله تورو روسو امیدوارند به لطف نیروی جوانی بتوانند حداقل جایگاه پنجم را در فصل جدید برای تیم خود به دست آورند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.