خبر فوری

نگرانی شدید مسافران از مانور امنیتی در فرودگاه مهرآباد

 نظرها
نگرانی شدید مسافران از مانور امنیتی در فرودگاه مهرآباد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

صبح روز شنبه و در پی شنیده شدن صدای تیراندازی در فرودگاه مهرآباد تهران، مسافران وحشت زده سالن فرودگاه را ترک کردند. مقام‌های ایرانی متعاقبا اعلام کردند تیراندازی در جریان یک مانور امنیتی صورت گرفته و جای نگرانی وجود ندارد.

به گزارش ایرنا محسن نسج همدانی، معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت: شنیده شدن صدای شلیک گلوله در فرودگاه مهرآباد به دلیل برگزاری مانور نیروهای نظامی و انتظامی مستقر دراین محدوده بوده است.

کانال تلگرامی کن‌نیوز تصاویری را از زمان شنیده شدن صدای تیراندازی و نگرانی شهروندان و احتمالا کادر فرودگاه منتشر کرده است.

آقای همدانی درباره چرایی برگزاری این مانور نظامی در فرودگاه مهرآباد گفت: «پس از وقوع ۲ حادثه تروریستی تهران، دستگاه های امنیتی و انتظامی مانورهایی برای حفظ و ارتقای توان حفاظتی و دفاعی خود برگزار کردند که درخصوص برگزاری برخی از این مانورها از جمله مانور صبح امروز فرودگاه مهرآباد تهران، اطلاع رسانی نشده بود.»

وی درباره این‌که چرا انجام این مانور بدون اطلاع قبلی انجام شده توضیحی نداده است.


پس از انتشار این خبر، سپاه حفاظت هواپیمایی با انتشار بیانیه‌ای خبر از برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش دفاعی امنیتی در فرودگاه مهرآباد داد.


وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.