وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

پیروزی در آخرین مسابقه سه‌گانه فصل به نام مارتین وان ریل نوشته شد

 نظرها
پیروزی در آخرین مسابقه سه‌گانه فصل به نام مارتین وان ریل نوشته شد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مارتین وان ریل آخرین مسابقه فصل جام جهانی سه‌گانه را در میازاکی ژاپن فتح کرد.

این ورزشکار بیست و چهار ساله بلژیکی که در بازیهای المپیک ریو با کسب جایگاه ششم «نگاه‌ها» را به خود اختصاص بود در پایان رقابت شنای ۱.۵ کیلومتری، طی مسافت ۴۰ کیلومتری با دوچرخه و مسابقه دوی ۱۰ کیلومتری، رکورد زمانی ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه و ۳۶ ثانیه را به نام خود ثبت کرد و به عنوان فرد پیروز بر سکوی نخست قرار گرفت.

این نخستین مدال طلای وان ریل در مسابقات جام جهانی تریاتلون بود. وی پیش از این در ساراسوتا واقع در ایالت فلوریدای آمریکا و تونگیئونگ کره جنوبی به ترتیب موفق به کسب مدالهای نقره و برنز شده بود.


ویسنته هرناندز اسپانیایی، صدرنشین جدول کلی با سه ثانیه اختلاف نسبت به وان ریل مکان دوم این مسابقه را کسب کرد و آندریاس شیلینگ دانمارکی با ۲۸ ثانیه اختلاف در جایگاه سوم قرار گرفت.

در بخش زنان سامر کوک آمریکایی موفق شد با ثبت زمان ۱ ساعت و ۵۴ دقیقه و ۱۲ ثانیه به دومین پیروزی متوالی خود در رقابت های فصل جام جهانی سه‌گانه دست یابد. تیلور اسپایوی، هموطن سامر کوک با ۲۸ ثانیه اختلاف در مکان دوم قرار گرفت و اما جکسون استرالیایی نیز به مکان سوم این مسابقه بسنده کرد.