خبر فوری
This content is not available in your region

مرحله سوم مسابقات قایقرانی «ولوو اوشن ریس» در کیپ تاون استارت خورد

نظرها
مرحله سوم مسابقات قایقرانی «ولوو اوشن ریس» در کیپ تاون استارت خورد
اندازه متن Aa Aa

هفت قایق شرکت کننده در مسابقات «ولوو اوشن ریس ۲۰۱۷» روز یکشنبه سومین مرحله از این رقابت ها را از کیپ تاون آفریقای جنوبی آغاز کردند.

شرکت کنندگان قرار است در این مرحله با طی مسافتی به طول ۶ هزار و ۵۰۰ مایل دریایی از طریق اقیانوس منجمد جنوبی خود را به ملبورن استرالیا برسانند.

قایق چینی «دانگ فنگ» که مکان سوم را در جدول کلی مسابقات در اختیار دارد این مرحله را بهتر از «مپ فری» رقیب اسپانیایی خود استارت زد که در جایگاه نخست جدول کلی قرار گرفته است.

شارل کودرولیه، کاپیتان قایق «دانگ فنگ» رقابت با با «مپ فری» را بسیار سخت توصیف و اعلام کرد: «فاتح ولوو اوشن ریس تیمی است که پیشرفت خوبی در مسابقه داشته باشد و ما اینک فرصت مناسبی برای پیشروی و بهبود عملکرد خود داریم.»


ولوو اوشن ریس، مسابقات قایقرانی دور دنیا است که شرکت کنندگان در آن به مدت هشت ماه و طی یازده مرحله مسافتی به طول ۸۳ هزار کیلومتر معادل ۴۵ هزار مایل دریایی را می پیمایند.

این مسابقات روز بیست و دوم اکتبر سال جاری از آلیکانته در اسپانیا استارت خورد و قرار است بیست و پنجم ژوئن در لاهه به پایان برسد.


وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.