وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

بست‌نشینی نوروزی احمدی‌نژاد در امامزاده صالح

 نظرها
بست‌نشینی نوروزی احمدی‌نژاد در امامزاده صالح
کپی رایت
پایگاه خبری دولت بهار
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری پیشین ایران در صحن امامزاده صالح بست نشست.

به گزارش «دولت بهار»، پایگاه خبری احمدی‌نژاد و یارانش، مراسم بست‌نشینی و قرائت دعا برای آزادی «همه زندانیان بی‌گناه و مظلوم» عصر پنج‌شنبه ۹ فروردین در امامزاده صالح تجریش برگزار شد. دولت بهار نامی از یاران زندانی احمدی‌نژاد نبرده است، اما منظور از «زندانیان»، اسفندیار رحیم‌مشایی و حمید بقایی معاونان پیشین او هستند که هر دو در روزهای پایانی سال ۱۳۹۶ دستگیر و زندانی شدند.

بیشتر بخوانید:

محمود احمدی‌نژاد در هنگام تحویل سال نیز در همین مکان حضور یافته بود.

عکس‌هایی که در وبسایت دولت بهار منتشر شده، تصاویری از ازدحام مردم برای عکس گرفتن با احمدی‌نژاد، رساندن نامه و عریضه به دست او و نیز نوشته‌هایی در انتقاد از «ظلم» دستگاه قضایی ایران را نشان می‌دهد.

برخی رسانه‌های داخلی ایران از ایران رفتار احمدی‌نژاد انتقاد کرده‌اند. سایت «نواندیش» می‌نویسد این که احمدی‌نژاد مکان‌های شلوغ مانند حرم عبدالعظیم و امامزاده صالح را برای حضور خود انتخاب می‌کند، «ترفند» او برای نشان دادن شمار زیاد طرفدارانش است.

(عکس‌ها از پایگاه خبری دولت بهار)

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید