خبر فوری

ایتالیا؛ دو کشته در پی انفجار ناشی از تصادف تانکر با تریلر حامل خودرو

 نظرها
انفجار شدید ناشی از تصادف تانکر با تریلر حامل خودرو
انفجار شدید ناشی از تصادف تانکر با تریلر حامل خودرو
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

برخورد یک تانکر با تریلر حامل خودرو در بزرگراهی نزدیک به فرودگاه شهر بولونیا در ایتالیا دست کم دو کشته و بیش از شصت مجروح برجای گذاشت.

به گزارش رسانه های ایتالیایی صدای انفجار ناشی از این تصادف به حدی بود که تا مرکز شهر بولونیا هم شنیده شده است.

پلیس اعلام کرده که بزرگراه به دلیل این تصادف شدید به کلی بسته شده و ماموران آتش نشانی و امدادرسانی به محل حادثه اعزام شده اند.

حادثه بر اثر برخورد یک تریلر خودروبر و تانکری حامل مواد شیمیایی قابل اشتعال بر روی پلی در بزرگراه مشرف به فرودگاه شهر بولونیا روی داده است.

بر اساس گزارش ها و تصاویر منتشر شده بخشی از پل بزرگراه به کلی فرو ریخته و دامنه آتش ناشی از انفجار به پارکینگ زیر پل نیز گسترش پیدا کرده است؛ این مسئله خود سبب آتش گرفتن خودروهای پارک شده و شدت یافتن انفجار شده است.

این درحالیست که در جریان تصادفی دیگر در جنوب ایتالیا یازده کارگر خارجی جان خود را از دست دادند. قربانیان سوار بر وانتی بودند که از مزرعه باز می گشت و در میانه راه با یک کامیون برخورد کرد.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.