خبر فوری

پلیس کانادا جسد هفتمین قربانی قاتل سریالی همجنسگرایان را پیدا کرد

 نظرها
بروس مک آرتور، مظنون به ارتکاب قتل های سریالی در کانادا
بروس مک آرتور، مظنون به ارتکاب قتل های سریالی در کانادا -
کپی رایت
رویترز
اندازه متن Aa Aa

پلیس کانادا می گوید بقایای جسد هفتمین قربانی قاتل سریالی همجنسگرایان در شهر تورنتو را یافته است.

بروس مک آرتور، مرد ۶۶ ساله کانادایی است که تاکنون به اتهام قتل شش مرد تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است. مقامات محلی ضمن انتشار تصویری از هفتمین قربانی بروس مک آرتور از مردم برای شناسایی قربانی طلب کمک کردند.

بقایای جسد هفتمین قربانی نیز مانند شش مقتول دیگر در حیاط خانه ای پیدا شد که بروس مک آرتور به آن رفت و آمد داشت. بروس مک آرتور علاوه بر این محل به حیاط خانه های دیگری نیز در تورنتو دسترسی داشته است. بنا به اعلام پلیس، ماموران این نیرو به جستجوی شواهد احتمالی جدید در منازل دیگر ادامه خواهند داد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

رویترز
بروس مک آرتور، مظنون به ارتکاب قتل های سریالیرویترز

بروس مک آرتور که در اواسط ماه ژانویه (دی ماه) بازداشت شد در سال ۲۰۰۱ میلادی به جرم اذیت و آزار همجنسگرایان از رفت و آمد به محله مورد علاقه آنها در تورنتو منع شده بود.

قربانیان این پرونده قتل های سریالی اندرو کینزمن، ۴۹ ساله، سلیم اسن، ۴۴ ساله، سروش محمودی، ۵۰ ساله، مجید کیهان، ۵۸ ساله، دد لیسوویک، حدودا ۴۵ ساله و اسکاندا ناواراتنام، ۴۰ ساله معرفی شده اند. خانواده سروش محمودی - که برخی منابع می‌گویند ایرانی است- در سال ۲۰۱۵ مفقود شدن او را به پلیس گزارش کرده بودند. مجید کیهان نیز یک پناهنده اهل افغانستان بود که پسرش در سال ۲۰۱۲ ناپدید شدن او را به پلیس اطلاع داده بود.

این مرد مظنون به ارتکاب قتل های سریالی همچنین بنا به حکم قضایی اجازه هیچگونه تماسی با مردان روسپی را نداشت. بروس مک آرتور که به شغل باغبانی مشغول بود در مجموع به حیاط حدود ۳۰ واحد مسکونی دسترسی داشت. اجساد هفت قربانی این پرونده تاکنون تنها در حیاط یکی از این واحدهای مسکونی کشف شده است.

پلیس تورنتو بر این باور است که بروس مک آرتور یا در محله همجنسگرایان این شهر با قربانیان خود دیدار می کرده و یا با استفاده از اپلیکیشنهای ویژه ملاقات همجنسگرایان با آنها قرار ملاقات می گذاشته است.

بیشتر بخوانید:

قتل‌های سریالی کانادا؛ مظنون به کشتن ششمین قربانی متهم شد

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.